Przyjaciel
Często zastanawiamy się nad tym czy kiedykolwiek znajdziemy osobę, której będziemy mogli zaufać.
Zaufać tak bardzo, że będzie ona wiedziała o wszystkim, że nie będziemy bali się jej niczego powiedzieć.
Przyjaciel.
Jest to jedno słowo, ale wystarczy, aby okazać to jak bardzo ktoś jest dla nas ważny.
Jest to jedno słowo, ale wystarczy, aby okazać to jak bardzo ktoś jest dla nas ważny.
Dla przyjaciela jesteśmy w stanie zrobić wszystko.
Potrafimy dostrzec jego prawdziwa naturÄ™.
Potrafimy dostrzec jego kolory.
Kolory, których nie potrafi zauważyć nikt inny.
Wystarczy jedno spojrzenie.
Jedno spojrzenie potrafi wyrazić wszystko.
Każdy potrzebuje takiego przyjaciela.
Każdy z nas potrzebuje wsparcia.
Potrzebuje kogoś, kto szczerze nam powie co myśli o naszych zamiarach.
Każdy potrzebuje porządnej i mocnej opinii.
Wszyscy chociaż raz powinni usłyszeć "Schrzaniłeś, wiem, że stać Cię na więcej. Ale sie nie poddawaj. Jestem przy Tobie"
Przyjaciel pomoże nam dostrzec ile tak naprawdę jesteśmy warci.
Pokaże nam, że pomimo tego, że się tak nie czujemy, jesteśmy najlepsi.
Da nam poczucie tego jak bardzo wyjątkowi jesteśmy.
Dzięki Niemu poczujemy się o wiele lepiej.
Niektórzy nareszcie zostaną docenieni.
Nareszcie poczują się ważni.
Dowiedzą się jak ważną rolę mogą odegrać w czyimś życiu.
Znajda wsparcie, znajda kogoś, na kogo czekali całe życie.
Swoja bratniÄ… duszÄ™.
Przyjaciel jest potrzebny.
Jest bardzo potrzebny.
Jest z nami zawsze.
W każdej chwili szczęścia.
Ale też wtedy, gdy mamy dosyć życia.
To z nim mamy najwięcej wspomnień..
Z nim możemy rozmawiać dniami i nocami i zawsze będzie jakiś temat.
Każda chwila spędzona z taka osobą daje nam chociaż iskierkę nadziei na lepsze jutro.
Daje nam przynajmniej sekundę szczęścia i poczucia własnej wartości.
Ale to wystarczy.
Wystarczy, abyśmy poczuli się w jakimś stopniu spełnieni.
Przyjaciel.
To wszystko.
But I see your true colors
Shining through
I see your true colors
And that's why I love you
Shining through
I see your true colors
And that's why I love you